Anna i Artur są zaprzyjaźnionymi kursantami naszej Szkoły Języków Obcych LEKTOR  i uczęszczają na zajęcia do Centrum Językowego Atrius, stworzonego specjalnie dla osób dorosłych.

Chętnie dzielą się z Wami swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wskazówkami dotyczącymi podróży, nauki języków, samorozwoju i eksperymentów kulinarnych.

Opowiadają Wam także o swoim życiu, przygodach i przemyśleniach. Szukają wspólnego języka zestawiając ze sobą kobiecy z męskim punktem widzenia. Mają różne marzenia, doświadczenia i pasje, ale łączy ich wielkie uczucie oraz nieustająca potrzeba poznawania nowego, uczenia się i rozwijania swoich zainteresowań. Pokazują, że prawdziwe, pełne wyzwań życie zaczyna się dopiero po 30-stce i 40-stce.

Każdy może podążać za sposobem życia Artura i Anny, którzy kochają podróżować, wspólnie zwiedzać świat, próbować nowych smaków i wymieniać się doświadczeniami. Nieustannie poszerzają swoje horyzonty i przesuwają granice tego, co niemożliwe. Stawiają na wyszukane smaki i niebanalne przeżycia. Dużo podróżują i dlatego chcą uczyć się języków obcych.

Z każdej wyprawy oprócz zdjęć i niesamowitych opowieści przywożą również wina i lokalne pamiątki do domu. Anna uwielbia włoskie klimaty, marzy żeby już wkrótce czytać włoską literaturę w oryginale. Marzeniem Artura jest zwiedzić cały świat i mieć grono przyjaciół w każdym zakątku kuli ziemskiej.

Czytajcie ich historie oraz perypetie i pozwólcie się zainspirować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.