Wrocław

Pomóż zagranicznym turystom zwiedzać swoje miasto!

Nasza szkoła języków LEKTOR mieści się w pięknym Wrocławiu. Jesteśmy dumni z naszego miasta i bardzo cieszymy się z każdego turysty podążającego wrocławskimi ulicami, zwiedzającego liczne zabytki i spędzającego czas w restauracjach, kawiarenkach i urokliwych parkach. Wrocławianie uchodzą za jednych z najmilszych i najbardziej uśmiechniętych mieszkańców Polski.
To miasto studenckie, które tętni życiem i dobrymi emocjami. Odbywa się w nim wiele interesujących wydarzeń kulturalnych, koncertów oraz wystaw.

Wrocław
Wrocław jest miastem multikulturowym, na każdym kroku można spotkać wesołego studenta, który przyjechał na wymianę Erasmusa, dużą wycieczkę z Niemiec i backpakersów zaliczających największe Europejskie miasta.

Dzięki takim gościom w stolicy Dolnego Śląska można poczuć klimat dużego miasta, jego barwność i zróżnicowanie. My tutaj celebrujemy życie, spędzamy czas na rzeką, staramy się trochę zwolnić, jeździć na rowerach, spędzać miłe weekendy nad Odrą, na Wyspie Opatowickiej lub Słodowej, w Zoo lub na Pergoli.

Ludzie z całej Polski i z całego świata przyjeżdżają do nas np. na Brave Festiwal, Nowe Horyzonty i koncerty jazzowe.

W przyszłym roku (2016) spodziewamy się szczególnie dużego zainteresowania, ponieważ Wrocław jest Europejską Stolica Kultury. Ta inicjatywa jest ma na celu poznanie, zbliżenie oraz dialog pomiędzy Europejczykami.
Każdy wrocławianin ma fantastyczną okazję aby zaangażować się w przedsięwzięcie i promować Polskę oraz Wrocław.

 

Wrocław stolica kultury

Bez znajomości języków obcych dialog międzykulturowy jest znacznie utrudniony. Aby wziąć pełen udział w wydarzeniach, skorzystać  z nadchodzących wydarzeń oraz nawiązać nowe i wartościowe kontakty zagraniczne postawmy na naukę języków!
Wielu obcokrajowców zagaduje mieszkańców pytając ich o drogę, dobre miejsce do zjedzenia obiadu, miłą kawiarnię lub pub na wieczorne wyjście ze znajomymi.
Pokażmy im, że wrocławianie rzeczywiście są bardzo sympatyczni i oprowadźmy po naszym mieście 😉

 

Wrocław

 

Do nauki języków obcych zachęcamy oczywiście wszystkich innych mieszkańców Polski, szczególnie tych pochodzących z dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto czy Poznań, gdzie również można spotkać mnóstwo turystów.

Znajomość języka angielskiego już nas nie wyróżnia – jest absolutną podstawą. Dopiero znajomość 3 lub 4 języka niesie za sobą prestiż i większe możliwości rozwoju osobistego, a także zawodowego. Dlatego niech naszym wiosennym postanowieniem będzie zapał i podjęcie kroków do nauki języka obcego! 😉

Zapraszamy także do poczytania wcześneijszych wpisów o naszym pieknym mieście, z którego jesteśmy tak dumni:

Wakacje we Wrocławiu

Podróże trochę sentymentalne…

Co tak naprawdę wiemy o Wrocławiu…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.