Zmieniamy się dla Ciebie

Drodzy czytelnicy,

zmieniamy się dla Was 😉 Postanowiliśmy zmienić formułę naszego bloga i pisać o tym na czym znamy się najlepiej, czyli o nauce języków, poradach związanych z podróżami, poznawaniem nowych kultur, tradycji, zwyczajów, a także samorozwoju i sposobach na osiąganie sukcesu.

Nasza Szkoła Językowa LEKTOR ma już 25 lat, posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie językowe, którym chcemy z Wami się podzielić. W naszym zespole pracuje wielu specjalistów zajmujących się na co dzień doskonaleniem zawodowym, ponad 100 lektorów oraz oczywiście zaprzyjaźnieni z Wami i z nami Anna i Artur, którzy uczęszczają do naszego Centrum Językowego dla Dorosłych Atrius (które jest częścią LEKTORA, przeznaczoną tylko dla dorosłych) i uczą się kilku języków.

Wcześniej to tylko oni tworzyli dla Was Blog Językowy i pisali o swoich przygodach, doświadczeniach, trochę w formie pamiętnika, gdzie każdy mógł zobaczyć odmienny punkt widzenia kobiety i mężczyzny.

Teraz nadal będą z nami i będą wspólnie tworzyć nasz blog, ich wpisy będą jednak przeplatane wpisami tworzonymi przez pozostałych członków naszego zespołu.

Możecie się spodziewać wielu interesujących artykułów, ciekawych infografik, a także wywiadów oraz dużej dawki inspiracji do działania, doskonalenia się, osiągania własnych celów i radości z życia.

Zachęcamy do lektury,

Zespół LEKTORA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.