Aloes może czynić cuda

Czy wiecie, że aloes może czynić cuda? Podczas naszego wyjazdu na Fuerteventurę mieliśmy z Anną okazję odwiedzić fabrykę tego specyfiku.. Dowiedzieliśmy się , że wbrew obiegowej opinii to nie kaktus, a roślina z rodziny cebulowatych.   

liść aloesu blog atriusNa naszych oczach pracownica fabryki opowiedziała nam, czystą polszczyzną, jak uprawia się aloes, nacięła, gruby mięsisty liść i pokazała jego tajemniczą zawartość. Liść zawiera 200 substancji itp. 13 witamin, 16 enzymów itp.

aloes po polskuAloe vera jest gatunkiem aloesu endemicznym na wyspie Fuerteventurze i Wyspach Zielonego Przylądka.

Już w czasach antycznych Kleopatra oraz Nefretete bardzo ceniły sobie aloes, Kolumb i Aleksander Wielki także posiadali tę roślinę w swoich apteczkach, wybierając się na wyprawy.  

Podczas prezentacji poznaliśmy też szerokie zastosowanie tej rośliny w produkcji maści rozgrzewających, kremów, balsamów, a nawet doustnych płynów służących do oczyszczenia organizmu.

Po 10 minutach wyszliśmy obładowani naszymi nowymi zakupami. Anna zakupiła różne kremy i wyciąg z aloesu na oczyszczanie organizmu a ja preparat rozgrzewający na mięśnie. Jakie będą efekty działania zakupionych mikstur czas pokaże.

fabryka aloesu

Wyniki sprzedażowe  pracowników fabryki aloesu są już namacalne, a za naszym autokarem widać było już długą kolejkę następnych turystów. 

W efektywnym marketingu liczy się jak zwykle skuteczna sprzedaż marzeń.

Artur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.