Kochamy podróże językowe, ponieważ dają nam możliwość rozwijania umiejętności językowych w bardzo efektywny i przyjemny sposób.

Jako Szkoła Języków zajmujemy się nie tylko prowadzeniem kursów w naszym rodzinnym Wrocławiu, ale także organizujemy wyjazdy na zagraniczne obozy i kursy językowe,a co najciekawsze jesteśmy największym w kraju organizatorem obozów językowych w Polsce , nad morzem i w górach.

Obozy językowe są doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, w trakcie którego można szybko, przyjemnie i efektywnie nauczyć się języka, a także odpocząć oraz poznać kulturę i tradycje kraju, do którego się wyjeżdża.

W trakcie wyjazdu na zagraniczny obóz językowy można nawiązać międzynarodowe znajomości oraz produktywnie spędzić czas. Obóz językowy to coś więcej niż nauka języków, to przede wszystkim poznanie kraju od podszewki, odkrywanie nowych smaków, zapoznanie się z jego mieszkańcami oraz poznanie jego tajemnic, uroków, najważniejszych miejsc oraz zabytków.

Obozy językowe dają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Będąc w obcym kraju, jesteśmy zmuszeni do korzystania z języka obcego, co stanowi doskonałą okazję do sprawdzenia własnych umiejętności oraz pokonania strachu i niepewności przed wypowiadaniem się w innym języku.

Kategoria wpisów "podróże językowe" zawiera porady dotyczące wyjazdów na kursy i obozy językowe, a także wspomnienia i przygody Anny i Artura, którzy jeżdżą wspólnie z nami na takie wyjazdy.

obóz językowy

Z najlepszego źródła możecie dowiedzieć się jak wybrać dla siebie najlepszy kurs językowy, jak się do niego przygotować oraz jakie korzyści on daje.

Poniżej znajdują się wpisy Anny i Artura, z których dowiecie się na jakich kursach językowych już byli oraz jakie mają wrażenia!

Kierunek podróży Malta – Artur i Anna wyjeżdżają na kurs językowy na Maltę.

Anna i Artur wybrali się na kurs językowy na Maltę aby szlifować swój angielski w otoczeniu pięknych krajobrazów i Morza śródziemnego.

Nauka angielskiego i oglądanie filmów na słonecznej Malcie.

Kulturalnie i ze smakiem – ostatnie dnia Artura i Anny na Malcie.

Kolonie językowe nad polskim morzem to dla Oliwki świetna okazja do nauki języka!

Oliwka, siostrzenica Artura fantastycznie spędza czas obozie językowym w Dźwirzynie.