Witamy na Blogu Językowym Szkoły Języków Obcych LEKTOR

i Centrum Językowego Tylko dla osób Dorosłych Atrius!

Specjalizujemy się w efektywnym nauczaniu języków, ale także rozwijaniu własnych pasji oraz turystyce i podróżach.

Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami, które pomogą Wam w nauce języków oraz doskonaleniu własnych umiejętności.

Nasza szkoła LEKTOR ma już 28 lat, posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie językowe, którym chcemy z Wami się podzielić. W naszym zespole pracuje wielu specjalistów zajmujących się na co dzień doskonaleniem zawodowym, ponad 100 fantastycznych lektorów miłośnicy podróży, trenerzy personalni, a także zaprzyjaźnieni i zadowoleni kursanci, którzy również z największą chęcią podzielą się z naszymi Czytelnikami swoimi przemyśleniami i przeżyciami .

Oraz oczywiście zaprzyjaźnieni z Wami i z nami Anna i Artur, którzy uczęszczają do naszego Centrum Językowego dla Dorosłych Atrius (które jest częścią LEKTORA, przeznaczoną tylko dla dorosłych) i uczą się kilku języków.

Wcześniej to tylko oni tworzyli dla Was Blog Językowy i pisali o swoich przygodach, doświadczeniach, trochę w formie pamiętnika, gdzie każdy mógł zobaczyć odmienny punkt widzenia kobiety i mężczyzny.

Teraz nadal będą z nami i będą wspólnie tworzyć nasz blog, ich wpisy będą jednak przeplatane wpisami tworzonymi przez pozostałych członków naszego zespołu.

Możecie się spodziewać wielu interesujących artykułów, ciekawych infografik, a także wywiadów oraz dużej dawki inspiracji do działania, doskonalenia się, osiągania własnych celów i radości z życia.

Jeśli chcesz zamieścić artykuł gościnny na naszym Blogu Językowym zapraszamy do współpracy i kontaktu.

 

KONTAKT

Szkoła Języków Obcych LEKTOR logoSzkoła Języków Obcych LEKTOR
ul.Oławska 25, 50-123 Wrocław
tel. 71 3725292, e-mail: biuro@lektor.com.pl

Facebook
Zapraszamy na Fanpage LEKTORA na Facebooku

oraz na Fanpage bloga

Centrum Językowe dla Dorosłych Atrius

Atrius – Centrum Językowe dla Dorosłych
ul.Kazimierza Wielkiego 27
Wrocław, IV p
tel. 071 790 34 41, e-mail: info@atrius.pl

Facebook
Polecamy profil Atriusa na Facebooku

 

Zapraszamy do lektury!